Album ręcznie robiony, dodatek do sesji zdjęciowej • MUUstudio – Fotografie
Album ręcznie robiony, dodatek do sesji zdjęciowej

Album ręcznie robiony, dodatek do sesji zdjęciowej

Rodzice Inki dostali w prezencie na Chrzciny sesje niemowlęcą a wraz z nią ręcznie robiony album ze zdjęciami. Album jest w jasnych kolorach z delikatnymi zdobieniami, tak, żeby nie odwracać uwagi od głównej modelki :) Zdjęcia albumu poniżej, a tu sesja niemowlęca Inki.

 

Każdy zamówiony u mnie album jest wykonywany ręcznie i dopasowywany do indywidualnych upodobań klientów oraz wykonanej sesji. Dlatego każdy jest niepowtarzalny i jest świetny jako pomysł na prezent.. a skoro święta już tuż tuż! :)

album ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcejalbum ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcejalbum ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcejalbum ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcejalbum ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcejalbum ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcejalbum ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcej album ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcejalbum ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcej album ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcej album ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcejalbum ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcej album ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcejalbum ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcejalbum ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcej album ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcejalbum ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcej album ręcznie robiony handmade do sesji niemowlęcej

Lubisz nasze zdjęcia? Obserwuj nas i dodaj swój komentarz!
comments powered by Disqus
Wróć na górę