Albumy z sesji dziecięcych • MUUstudio – Fotografie
Albumy z sesji dziecięcych

Albumy z sesji dziecięcych

W naszej ofercie sesji rodzinnych posiadamy opcje z fotoalbumem. Czas pokazać jak wygląda taki gotowy produkt po sesji u nas. Album jest wymiarów 20x20cm (10 rozkładówek), z wieloma opcjami przeszycia okładki, oraz w wielu wersjach kolorystycznych. Każdy album możecie wybrać indywidualnie według własnego gustu, dopasować do kolorystyki sesji – jak tylko chcecie ;)

Na naszym firmowym facebooku, staramy się częściej umieszczać nowe ciekawe realizacje. Przyszedł czas by uzupełnić również naszą stronę ;)

Na początek fotoalbum 20×20 dla rodziców Ignasia w kolorze beżowym, przeszycie turkusowe. 2 mini albumiki dla dziadków w rozmiarze 10×10, w kolorze turkusowym. Sesja noworodkowa Ignasia do obejrzenia tutaj.

IMG_9647

IMG_9649

IMG_9650

IMG_9651

IMG_9654

Fotoalbum 20×20 dla rodziców Hani, również w kolorze beżowym ale z przeszyciem różowym. Sesja noworodkowa Hani do obejrzenia tutaj.

fotoalbum zawiercie

fotoalbum zawiercie

fotograf zawiercie

fotoalbum dziecięcy

Zestaw 5 dużych albumów 20×20 z sesji Olka. W kolorach kawa z mlekiem plus beż, piękne pastelowe połączenie.

album z sesji fotograficznej zawiercie

IMG_5949

fotosesja zawiercie

sesja foto zawiercie

sesja zdjęciowa dzieci album

album sesja dziecięca

Szalony kolorystycznie album niezwykle roześmianej Oliwki. Bardzo pięknie prezentuje się to połączenie zieleni i różu. Album grubszy bo zamówione było 18 rozkładówek.

IMG_9640

IMG_9643

IMG_9644

IMG_9646

Album z okienkiem na metryczkę, który mieści zdjęcia z sesji noworodkowej Karolka i ciążowej sesji jego mamy. 2 miniaturki dla dziadków ze wstążeczkami, wszystkie albumy w pięknej zieleni. Sesja noworodkowa do zobaczenia tutaj, sesja ciążowa Malwiny i Michała.

fotoalbum z sesji noworodkowej

Piękny dziewczęcy album beżowo różowy na zdjęcia noworodkowe słodkiej Ninki, miniaturka z różową wstążeczką dla Babci.

fotografia noworodkowa zawiercie

Na koniec dzisiejszego postu duży album w kolorze turkusowym z białym przeszyciem z sesji dwóch braci. Oraz trzy miniaturowe albumiki dla dziadków, w kolorze turkusowym.

fotoalbumy zawiercie

fotoalbumy zawiercie

fotoalbumy zawiercie

Lubisz nasze zdjęcia? Obserwuj nas i dodaj swój komentarz!
comments powered by Disqus
Wróć na górę