Emilia i Mateusz - mazurski plener ślubny • MUUstudio – Fotografie
Emilia i Mateusz – mazurski plener ślubny

Emilia i Mateusz – mazurski plener ślubny

Na rustykalny ślub tych dwojga przywiało mnie aż na Mazury :) Więc oczywistym było, że wykorzystamy te piękne mazurskie plenery na sesję ślubną. Byliśmy nad 3 jeziorami, przy stodole, w pięknym lesie, na cudnym polu łubinu, który znalazłam jadąc do Emilii i Mateusza, oraz… w świniarni :P która znajduję się w pięknym starym folwarku, który Młodzi mijają w drodze do pracy! :)

Emilia & Mateusz wspaniale wpasowali się w romantyczny klimat sesji. Praca z Wami to przyjemność – dzięki za zaufanie i wspaniałą współpracę!

Sprawdźcie: Reportaż z Dnia ślubu. Cudna suknia Panny Młodej jest autorstwa Violii Piekut.

sesja ślubna w plenerze nad jeziorem sesja ślubna nad jeziorem mazurska sesja plenerowa sesja ślubna w plenerze olkusz sesja ślubna w plenerze dąbrowa górnicza sesja ślubna w plenerze zawiercie sesja ślubna w plenerze siewierz sesja ślubna w plenerze katowice sesja ślubna w plenerze olkusz sesja ślubna w plenerze mysłowice Fotograf ślubny zawiercie Fotograf ślubny wolbrom sesja ślubna śląsk sesja ślubna małopolska sesja ślubna kraków romantyczna sesja ślubna romantyczna sesja ślubna zawiercie sesja ślubna w stylu rustykalnym rustykalna sesja ślubna śląsk

Lubisz nasze zdjęcia? Obserwuj nas i dodaj swój komentarz!
comments powered by Disqus
Wróć na górę