Fotografia ślubna

Dominika & Grzegorz – sesja narzeczeńska

Dominika & Grzegorz – sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to po prostu sesja zdjęciowa dla pary, dobry moment by sprawdzić się przed aparatem, ale też fajne zdjęcia które można wykorzystać na prezent dla rodziców. Ale przede wszystkim jest to dobra pamiątka… po prostu, dla Was :) Z Dominiką i Grzegorzem wykorzystaliśmy ich pasje związaną z rolkami by urozmaicić nasze kadry – trzeba przyznać, że pozowanie w rolkach to było nie lada wyzwanie! Tym bardziej przy dość silnym wietrze i nadchodzącej burzy (uwielbiam burzowy krajobraz w tle na zdjęciach). Ale wszystko udało się pięknie a dwa płótna z ich ulubionym zdjęciem zdobią teraz domy rodziców ;)

Adrianna i Michał – jesienny plener ślubny

Adrianna i Michał – jesienny plener ślubny

Bardzo jesienny plener Adrianny i Michała, na ich ślubie w październiku było jakieś 30 stopni, a na plenerze..? hmmm baardzo zimno, ale dali radę cudnie, bo pogoda w październiku już nie zawsze rozpieszcza! W plenerze uczestniczyła również ich malutka córeczka, która podczas ujęć tylko we dwoje pozostawała w ciepłym aucie po opieką Babci – to idealne rozwiązanie dla par (i przy sesjach ślubnych i ciążowych) z dzieckiem, żeby na plener zabrać opiekę i mieć szansę na trochę romantycznych kadrów ;) Ich reportaż ślubny znajdziecie tutaj.

Justyna i Artur – reportaż ślubny Wolbrom

Justyna i Artur – reportaż ślubny Wolbrom

Dziś chciałabym Wam pokazać reportaż ślubny Justyny i Artura, pełen pięknych detali, uśmiechów, portretów i szalonej zabawy. Artur jako strażak do ślubu szedł w mundurze, przy wyjściu z Kościoła jego koledzy, również ubrani w mundury, zrobili szpaler z toporków pod którym przechodzili młodzi :) Justyna i Artur do ślubu jechali również samochodem strażackim… a sesja również ze strażackim elementem – ale to w następnym poście :) Teraz przygotowania, ślub i wesele:

Ada i Michał reportaż ślubny

Ada i Michał reportaż ślubny

Zobaczcie niezwykły dzień Ady i Michała, początek października i rekordowy 30 stopniowy upał! :) Zaczęło się od kameralnych chrzcin ich prześlicznej córeczki, później piękna ceremonia, mini sesja w pięknym ogrodzie Akacjowego Dworu (centrum Krakowa), oraz szalona impreza świetnie poprowadzona przez chłopaków z BrosArt! Wszystko udało się idealnie, zobaczcie sami :)

Emilia i Mateusz – mazurski plener ślubny

Emilia i Mateusz – mazurski plener ślubny

Na rustykalny ślub tych dwojga przywiało mnie aż na Mazury :) Więc oczywistym było, że wykorzystamy te piękne mazurskie plenery na sesję ślubną. Byliśmy nad 3 jeziorami, przy stodole, w pięknym lesie, na cudnym polu łubinu, który znalazłam jadąc do Emilii i Mateusza, oraz… w świniarni :P która znajduję się w pięknym starym folwarku, który Młodzi mijają w drodze do pracy! :) Emilia & Mateusz wspaniale wpasowali się w romantyczny klimat sesji. Praca z Wami to przyjemność – dzięki za zaufanie i wspaniałą współpracę! Sprawdźcie: Reportaż z Dnia ślubu. Cudna suknia Panny Młodej jest autorstwa Violii Piekut.

Emilia i Mateusz – ślub w stylu rustykalnym

Emilia i Mateusz – ślub w stylu rustykalnym

Aby sfotografować ślub Emilii i Mateusza wybraliśmy się aż na Mazury. Ale było warto! Młodzi ślubowali sobie miłość i wierność w przepięknym plenerze, na jeziorze w Mazurskim Siedlisku Kruklin. Akompaniament tworzyły żabki pływające w jeziorze. Cały ślub przygotowany w przepięknym rustykalnym klikacie z dbałością o każdy detal. Pogoda dopisała idealnie! Znaleźliśmy nawet chwilkę na mini sesję w dniu ślubu w pobliskim brzozowym lasku, o zachodzie słońca. Tam też robiliśmy zdjęcia grupowe z wszystkimi gośćmi, jeśli tylko jest ładny plener i pogoda to zdjęcia na zewnątrz są świetnym pomysłem. Panna Młoda prezentowała się przepięknie w sukni projektu Violi Piekut. Zresztą zobaczcie…

Agnieszka i Łukasz – wyjątkowy plener ślubny

Agnieszka i Łukasz – wyjątkowy plener ślubny

Kilka dni temu pokazywałam Wam reportaż ślubny z najważniejszego dnia dla Agnieszki i Łukasza. Teraz czas na ich wyjątkowy plener. Zwiedziliśmy dużo miejsc i działo się, działo :) Zaczęliśmy od pięknego pomostu na Pogorii (tu czekaliśmy aż deszcz ustąpi, nie daliśmy za wygraną i było warto!), później przecudny las, który już od dawna na mnie „patrzył” ;) Tam za pomysłem Margo z www.margografia.pl z którą realizowałyśmy ten plener, użyłyśmy też kolorowych rac, które dają naprawdę ciekawe efekty :) a na koniec już przy samym zachodzie słońca wykorzystaliśmy moją piękną drogę i ich pięknego kabrioleta… Wszystko razem się zgrało, piękna suknia,…

Agnieszka i Łukasz reportaż ślubny

Agnieszka i Łukasz reportaż ślubny

Agnieszka i Łukasz zdecydowali się na zmianę fotografa jakiś miesiąc przed ślubem. Obdarzyli mnie olbrzymią porcją zaufania, znali swoje potrzeby. Współpraca z tym Dwojgiem przebiegała wspaniale. Okazali się również niezwykle zakochaną parą – rzadko widzę tak często tańczących Młodych razem i to ciągle wpatrzonych w siebie… Życzę Wam Kochani, żeby zostało Wam to na zawsze :) Ślub przygotowany był w najmniejszych szczegółach – najpiękniejszy Kościół w jakim robiłam dotąd zdjęcia, oryginalna suknia z kieszeniami, przepiękna ozdoba tortu, stołu, niezwykłe obrączki, spinki do koszuli i wspaniały samochód. To wszystko dopasowane do stylu i pasji tych Dwojga. Przyjrzyjcie się tym skrupulatnie dobranym…

Polsko – Angielski ślub Agi & James’a na śląsku

Polsko – Angielski ślub Agi & James’a na śląsku

Z Agnieszką poznałam się podczas sesji ich córeczki Abi. I podobno już wtedy upatrzyła mnie na swojego przyszłego fotografa ślubnego :) Troszkę czasu minęło, Abi wyrosła a Aga i James postanowili powiedzieć sobie „tak” w pięknym miejscu Zacisze w Dąbrowie Górniczej. Pięknie zaplanowane detale stworzyły niesamowity klimat, zobaczcie sami jak cudnie było. Kochani było mi ogromnie miło być z Wami w tym Dniu :)

Marta i Grzegorz – fotografia ślubna

Marta i Grzegorz – fotografia ślubna

Mój pierwszy ślub w 2016 roku, pogoda dopisała, idealnie by plener zrealizować w Dniu Ślubu. Nie każdy chce szykować się następnego dnia od nowa na sesję. A kiedy miejsce pod salą pozwala na mini plener to czemu by nie skorzystać? Oprócz przyrody i pięknego słońca mieliśmy jeszcze do dyspozycji bryczkę z konikiem – moim zdaniem wyszło to bardzo fajnie. A w moim cenniku znajdziecie ofertę na każdą okazję i potrzeby. Zobaczcie jak pięknie wyglądali i bawili się Marta, Grzegorz i ich goście. Miejsce uroczystości: Kościół Stanisława Kostki, Zawiercie Wesele i sesja plenerowa: Zajazd Magda, Kroczyce

1 z 6
123456
Wróć na górę