Mini Sesje Świąteczne - dodatkowy termin! • MUUstudio – Fotografie
Mini Sesje Świąteczne – dodatkowy termin!

Mini Sesje Świąteczne – dodatkowy termin!

mini sesje świąteczne

W tym roku organizujemy mini sesje świąteczne w naszym studio w Zawierciu (śląsk, około 30km od Olkusza i Dąbrowy Górniczej, 40km od Katowic, 50 od Mysłowic). Prosiliście o stworzenie jeszcze jednej okazji dlatego ogłaszamy nowy termin naszych mini sesji –  12 i 13 grudnia 2014 (piątek i sobota), czas trwania do 30 minut, jej wynikiem będzie 5 zdjęć w wersji elektronicznej oraz kartka świąteczna również w wersji elektronicznej – cena sesji to jedyne 100 zł!!! Dodatkowo dokupić można odbitki lub płótna, oraz mini albumiki w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zdjęcia i dodatki z takiej sesji to świetny pomysł na prezent świąteczny dla bliskich, a kartka świąteczna będzie idealnym rodzinnym pozdrowieniem dla znajomych. Przede wszystkim jednak, jest to pamiątka na całe życie.

W studio przygotowujemy 2-3 stylizacje – mamy ubranka, spódniczki tiulowe oraz dodatki, by cała sesja wyglądała interesująco. Wystarczy zabrać ze sobą ulubione ubranka (bez nadruków) wpasowujące się w zimowo-świąteczny klimat; kolory, które na pewno się sprawdzą: biel, beż, czerwień, zielony, niebieski, brąz.

Zapraszamy do zapisów telefonicznie: 606705332 i mailowo fotografia@muustudio.pl

pomysł na prezent świąteczny

Lubisz nasze zdjęcia? Obserwuj nas i dodaj swój komentarz!
comments powered by Disqus
Wróć na górę