Klaudia, Marcin & Zosia – rodzinno noworodkowa sesja zdjęciowa

25 lutego 2016

Klaudia, Marcin & Zosia – rodzinno noworodkowa sesja zdjęciowa

Z Klaudią i Marcinem poznaliśmy się podczas ich ślubu kilka miesięcy wcześniej i już wtedy rozmawialiśmy o noworodkowej sesji dla ich córeczki 🙂 Spodobał im się pomysł z naturalną sesją noworodkową. Połączyliśmy trochę zdjęć stylizowanych samej Zosi z naturalnymi ujęciami wraz z rodzicami. Bardzo lubię te naturalne wspólne zdjęcia, sprawdzają się one i przy śpiącym i przy aktywnym maluszku – buziaczki, smyranie noskiem, bliskość, spojrzenia rodziców wszystko by pokazać wyjątkową więź i uczucia tych pierwszych dni 🙂 Zosia zdecydowanie nie lubiła brody taty i pokazywała to wyraźnie i niezwykle uroczo 🙂 Jestem też zakochana w zdjęciu w którym próbuje zjeść nosek taty 😀 Te zdjęcia można oglądać długo i szukać tych wszystkich reakcji, drobnych gestów, dla mnie są one wielowymiarowe.

Jeśli jesteście zainteresowani takimi zdjęciami noworodkowymi dajcie mi o tym znać umawiając się na sesje – wiem, że nie każdy lubi stylizowane sesje maluszków, nawet te najbardziej naturalne, więc taka sesja jest wspaniałą alternatywą by uwiecznić ten wyjątkowy czas w życiu każdej rodziny 🙂 Rozpisałam się, a zdjęcia czekają!
Miłego oglądania 🙂

Poznaj nasze studio

Cześć! jestem Julia i witam w moim studio, w moim małym miejscu na ziemi. Nie będę tu pisać (jak każdy) o tym, jak bardzo kocham fotografię – przecież...

Dowiedz się więcej

Nie masz pomysłu
na prezent?

Zrób niespodziankę i kup bon prezentowy dla bliskiej osoby!

Zamów teraz