O studio

Cześć! jestem Julia i witam w moim studio, w moim małym miejscu na ziemi. Nie będę tu pisać (jak większość) o tym, jak bardzo kocham fotografię – przecież nie da się dobrze fotografować, nie lubiąc tego! Zamiast tego, chciałabym Wam napisać, że moją prawdziwą pasją jest rodzina!

Jestem bardzo rodzinną osobą. Sama mam dużo rodzeństwa, fajnych rodziców i kochanego męża, z którymi uwielbiam spędzać czas. Ci, którzy już u mnie byli, wiedzą z jaką radością często o nich opowiadam.

Zawsze byłam bardzo uczuciowa, wrażliwa i „przytulaśna”. I od zawsze uwielbiałam dzieciaki. Dlatego poznawanie Waszych rodzin, historii, przybywanie z Wami i uwiecznianie Waszych emocji sprawia mi olbrzymią radość. Przeżywam zawsze Wasze opowieści, małe sukcesy, a czasem i porażki. Zwykle dużo rozmawiamy, bo lubię poznać osoby które fotografuję. Jesteście dla mnie ważni... Po prostu.

Starałam się też stworzyć przytulne miejsce, pełne cudnych dodatków. Takie miejsce, gdzie sama będę się czuć dobrze i w którym z przyjemnością Was ugoszczę. Dlatego zobaczcie moje studio i do zobaczenia na sesji!

Julia Florczak

Nasza oferta

Wybierz interesujący Cię rodzaj fotografii, by poznać szczegóły dot. oferty: