sesja ślubna nad morzem

22 lutego 2011

Ślub – sesja plenerowa nad morzem

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Wiem z własnego doświadczenia, że trudno zapamiętać wszystko to co się wydarzyło, ze względu na ilość emocji jakie towarzyszą nam tego dnia. Dlatego ważne jest, aby w tych wzruszających i radosnych dla nas chwilach towarzyszył nam dobry fotograf, dzięki któremu zachowamy na zawsze to co ważne, na niezwykłych fotografiach.
Piękna sukienka, fryzura, makijaż, garnitur, bukiet… tyle szykowania, wszystko jest tak ważne.. bardzo dobrze jeżeli utrwalicie to na zdjęciu tylko we dwoje. Ale czy warto zakłócać dzień ślubu dodatkową sesją, czy trzeba tak jak dawniej, opuszczać gości by zrobić kilka szybkich zdjęć? A może lepiej spotkać się za kilka dni i na spokojnie wrócić do tych miłych wspomnień, oraz wykonać bez pośpiechu, przemyślaną i oddającą Wasz charakter sesje zdjęciową? Takiej sesji nie powinno się traktować jako przykrego obowiązku, czy stresujących chwil przed obiektywem, wraz z opryskliwym fotografem, który ciągle nas poprawia. Na przykładzie poniższych zdjęć chciałabym Wam pokazać, że takie spotkanie może, a nawet powinno być przede wszystkim świetną zabawą.

On – fan Manchester’u, Ona – ambitna absolwentka UAMu, oboje – aktywni, radości, zakochani? W końcu te zdjęcia mówią o Was!

Jeżeli marzycie o takich osobistych fotografiach ze swojego ślubu – ZAPRASZAM

Dziś tylko jedna sesja plenerowa, z nad morza. Więcej zdjęć ślubnych znajdziecie w moim internetowym portfolio, na stronie: muustudio.pl

 

Poznaj nasze studio

Cześć! jestem Julia i witam w moim studio, w moim małym miejscu na ziemi. Nie będę tu pisać (jak każdy) o tym, jak bardzo kocham fotografię – przecież...

Dowiedz się więcej

Nie masz pomysłu
na prezent?

Zrób niespodziankę i kup bon prezentowy dla bliskiej osoby!

Zamów teraz