Albumy z sesji dziecięcych

20 marca 2015

Albumy z sesji dziecięcych

W naszej ofercie sesji rodzinnych posiadamy opcje z fotoalbumem. Czas pokazać jak wygląda taki gotowy produkt po sesji u nas. Album jest wymiarów 20x20cm (10 rozkładówek), z wieloma opcjami przeszycia okładki, oraz w wielu wersjach kolorystycznych. Każdy album możecie wybrać indywidualnie według własnego gustu, dopasować do kolorystyki sesji – jak tylko chcecie 😉

Na naszym firmowym facebooku, staramy się częściej umieszczać nowe ciekawe realizacje. Przyszedł czas by uzupełnić również naszą stronę 😉

Na początek fotoalbum 20×20 dla rodziców Ignasia w kolorze beżowym, przeszycie turkusowe. 2 mini albumiki dla dziadków w rozmiarze 10×10, w kolorze turkusowym. Sesja noworodkowa Ignasia do obejrzenia tutaj.

Fotoalbum 20×20 dla rodziców Hani, również w kolorze beżowym ale z przeszyciem różowym. Sesja noworodkowa Hani do obejrzenia tutaj.

Zestaw 5 dużych albumów 20×20 z sesji Olka. W kolorach kawa z mlekiem plus beż, piękne pastelowe połączenie.

Szalony kolorystycznie album niezwykle roześmianej Oliwki. Bardzo pięknie prezentuje się to połączenie zieleni i różu. Album grubszy bo zamówione było 18 rozkładówek.

Album z okienkiem na metryczkę, który mieści zdjęcia z sesji noworodkowej Karolka i ciążowej sesji jego mamy. 2 miniaturki dla dziadków ze wstążeczkami, wszystkie albumy w pięknej zieleni. Sesja noworodkowa do zobaczenia tutaj, sesja ciążowa Malwiny i Michała.

Piękny dziewczęcy album beżowo różowy na zdjęcia noworodkowe słodkiej Ninki, miniaturka z różową wstążeczką dla Babci.

Na koniec dzisiejszego postu duży album w kolorze turkusowym z białym przeszyciem z sesji dwóch braci. Oraz trzy miniaturowe albumiki dla dziadków, w kolorze turkusowym.

Poznaj nasze studio

Cześć! jestem Julia i witam w moim studio, w moim małym miejscu na ziemi. Nie będę tu pisać (jak każdy) o tym, jak bardzo kocham fotografię – przecież...

Dowiedz się więcej

Nie masz pomysłu
na prezent?

Zrób niespodziankę i kup bon prezentowy dla bliskiej osoby!

Zamów teraz