Albumy ślubne

17 czerwca 2015

Albumy ślubne

Wiem, że wielu z Was bardzo pomaga w decyzji jaki album wybrać, nasz poprzedni wpis z albumami do sesji rodzinnych. Dziś czas pokazać najróżniejsze realizacje albumów ślubnych. Kilka pojawiło się już we wcześniejszych wpisach tu i tu, teraz czas na kolejne.

 

Na początek fotoksiążka z grubą, matową okładką albumową Ruty i Szymka (tu możecie znaleźć ich zdjęcia z wesela i z sesji). Cienkie kartki, drukowana – taka jaką wymarzyli sobie młodzi, a w środku mnóstwo zdjęć (zobaczcie jaki z niej grubas 🙂 ).

 

Fotoalbum Noemi i Tomka – grube karty, rozkładany na płasko, papier fotograficzny. Okładka z delikatnej tkaniny lnianej, a na okładce trzy fotografie z sesji. Ich sesję w górach zobaczyć możecie tutaj. W środku dużo rozkładówek, aby pomieścić wszystkie zdjęcia.

 

Kolejny fotoalbum „grubas” 🙂 Grube karty, rozkładany na płasko, papier fotograficzny. Okładka materiałowa – lniana, na okładce jedno małe okienko zdjęciowe ze zdjęciem bukietu. W środku znaleźć można bardzo dużo rozkładówek, które mieszczą wiele zdjęć i detali z idealnie przygotowanego wesela 🙂 Ich sesję ślubną możecie zobaczyć tutaj. Dodatkowo do albumu głównego młodzi domówili dwa małe albumy dla rodziców, oraz duży zestaw płyt z nadrukiem. Całość prezentowała się znakomicie!

 

Kolejne albumy to dwie fotoksiążki – jedna dla młodych (fiolet), druga dla rodziców. Cienkie, drukowane strony. Właśnie zauważyłam, że ich zdjęć nie ma na blogu – trzeba to nadrobić, bo w sesji towarzyszył nam zgrabniutki, czerwony Fiat 126p 🙂

 

Kolejne grube fotoalbumy to zestaw Agatki i Rafała. Jeden duży album (30 x 30 cm) dla nich i dwa małe (20 x 20 cm) dla rodziców. Do tego pudełko drewniane, aby biała okładka była zawsze piękna i czysta 🙂 Ich zdjęcia ślubne zobaczyć możecie tutaj.

 

Dla odmiany, teraz mały album Inez i Dominika. Fotoalbum 20 x 30 cm, grube karty, rozkładany na płasko, papier fotograficzny, okładka ze zdjęciem, 10 rozkładówek na zdjęcia. Ich sesja do obejrzenia tutaj.

 

Zestaw Magdy i Kamila. Większe, 20 x 30 cm fotoalbumy na papierze fotograficznym dla rodziców i 3 miniaturki 10 x 10 cm dla dziadków. Poniżej jedno zdjęcie z ich sesji w Pałacu w Krowiarkach.

 

Błękitny fotoalbum z ekoskóry 20 x 30 cm Agnieszki i Jakuba, a w środku zdjęcia z ich ślubu plenerowego.

 

Szalony, różowy kolor fotoalbumu dla szalonej Pary – Iwony i Michała. Duży album 30 x 30 cm dla nich i dwa mniejsze 20 x 20 cm dla rodziców. Album z grawerem na okładce. Ich wesołą sesję zobaczycie tutaj.

 

Ostatni już fotoalbum to własność Asi i Pawła. Piękna okładka z tkaniny lnianej, na okładce trzy zdjęcia, oraz czarne drewniane pudełko dla zamknięcia wszystkiego w piękną całość. Ich sesję możecie zobaczyć tutaj.

Poznaj nasze studio

Cześć! jestem Julia i witam w moim studio, w moim małym miejscu na ziemi. Nie będę tu pisać (jak każdy) o tym, jak bardzo kocham fotografię – przecież...

Dowiedz się więcej

Nie masz pomysłu
na prezent?

Zrób niespodziankę i kup bon prezentowy dla bliskiej osoby!

Zamów teraz