Justyna i Tomek – sesja narzeczeńska (kolor)

16 marca 2011

Justyna i Tomek – sesja narzeczeńska (kolor)

Witajcie!

Dzisiaj chciałabym zaprezentować inny rodzaj sesji zdjęciowych, a mianowicie sesje narzeczeńskie. Zdjęcia są bardzo stare, właściwie z początku mojej przygody z aparatem. W końcu Justyna i Tomek wkrótce będą obchodzić już trzecią rocznicę ślubu! Mam do tych zdjęć duży sentyment, mimo że nie są one „wymuskane”. Idąc na sesję nie myślałam o tym jaki będzie makijaż, ubrania – wiedziałam tylko gdzie zdjęcia chcę zrobić i tę spontaniczność w nich widać. Choć nie są one idealne, są dla mnie wyjątkowo piękne, bo widzę na nich szczere emocje, radość, miłość. Połowa sukcesu zdjęć narzeczeńskich, czy ślubnych opiera się właśnie na tej niesamowitej dawce emocji jakie serwują nam zakochani! ;-) Zawsze miło wracam do takich zdjęć.

3 powody dla których warto wykonać sesje narzeczeńska?

  • macie fajne zdjęcia do wykonania zaproszenia ślubnego
  • jest to świetna okazja aby sprawdzić się przed obiektywem wcześniej niż na ślubie
  • na pamiątkę ;)

Macie ochotę na taką sesje? napiszcie!

Zdjęcia wykonane w mojej rodzinnej miejscowości Białogard. Fotografuję też w województwie śląskim i małopolskim, w takich miastach jak: Zawiercie, Olkusz, Kraków, Klucze, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Poręba, Wolbrom.

 

 

Poznaj nasze studio

Cześć! jestem Julia i witam w moim studio, w moim małym miejscu na ziemi. Nie będę tu pisać (jak każdy) o tym, jak bardzo kocham fotografię – przecież...

Dowiedz się więcej

Nie masz pomysłu
na prezent?

Zrób niespodziankę i kup bon prezentowy dla bliskiej osoby!

Zamów teraz